Wie is wie

Directie

Directeur: Melle Daamen 
Adjunct-directeur en Hoofd Bedrijfsvoering: Dianne Zuidema

Secretariaat

E-mail secretariaat

Medewerker Secretariaat: Angelique Alonso Rost
Medewerker P&O: Sascha Poll
Tijdelijk medewerker Secretariaat: Willemijn Pheifer

Programmering

Hoofd Programmering: René van der Pluijm
Programmeur dans: Anita van Dolen
Programmeur culturele diversiteit: Jörgen Tjon A Fong
Assistent programmeur: Daniel Kieft
Assistent Programmering: Harm Scholten
Junior assistent programmering: Mark Fisher
Coördinator Julidans/internationale projecten: Gwen Buijs
Producent Expanding Theatre: Wiepke Westbroek
Assistent Expanding Theatre: Romy Rigter
Educatie: Elze van der Steen
Assistent Educatie: Anne Lotte Heijink

Fondsenwerving en sponsoring

Hoofd Fondsenwerving: Nynke de Haan
Assistent Fondsenwerving: Nicole Fijnaut

Marketing en Communicatie

Senior marketeer: Martine Jedema
Marketeer: Anna Bouwman
Marketeer: Anniek Engelsman
(E-)marketeer: Sjoerd Appelman
Publiciteit en redactie: An Cardoen
Coördinatie en aankleding: Tamar Uylenburg
Databasebeheer: Jildiz Heddes

Kassa 

Hoofd Kassa: Jasper Gilijamse
Kassamedewerker/ plv hoofd: Saskia van der Linden
Kassamedewerker: Anneke Timmerman
Kassamedewerker: Jacqueline Kooter
Kassamedewerker: Jildou Straat
Kassamedewerker: Leon Jacobs
Kassamedewerker: May Wolf
Kassamedewerker: Myrthe Verdonk
Kassamedewerker: Petra Wesselink

Financiën

Hoofd Financiën: Arjen Pais
1e Medewerker Financiën: Marcel Bouwman
Medewerker Financiën: Ilse Shewnaik
Medewerker Financiën: Margot Knol 

Receptie

Anne-Jan Reijn
Donnee Festen
Gerrit van Leeuwen
Joost Kuper-Ravelli
Linda Delis
Philip Hartzuiker

Kantinebeheer

Julie Griffiths
Hennie Beilemans 

Technische Dienst

Hoofd Technische Dienst: Ron Ruurs
Senior medewerker Technische Dienst: Hans Huiskes
Medewerker Technische Dienst: John Muller
Medewerker Technische Dienst: Roderick Lonis
Medewerker Technische Dienst: Niek Oostendorp 

Theatertechniek

Hoofd Theatertechniek: Hugo van Hulst
Theatertechnisch planner & werkvoorbereider: Stevin Blok
Theatertechnisch planner & werkvoorbereider: Claudia van Dijck
Toneelmeester: Fred Beezhold
Toneelmeester: Klaas Bonnes
Toneelmeester: Rick Lautenschutz
Toneelmeester: Tonny Taams
Toneelmeester: Wim Ubbels
Theatertechnisch medewerker: Boy van Maasakker
Theatertechnisch medewerker: Caroline de Jong
Theatertechnisch medewerker: Leo van der Zijden
Theatertechnisch medewerker: Michel Smouter
Theatertechnisch medewerker: Niels Mudde
Theatertechnisch medewerker: Okke Dillo
Theatertechnisch medewerker: Patrick Jonker
Theatertechnisch medewerker: Peter Turner
Theatertechnisch medewerker: Pim Kattouw
Theatertechnisch medewerker: Sanna Galic
Theatertechnisch medewerker: Sjoerd van der Schalk
Theatertechnisch medewerker: Tim Ruiters
Theatertechnisch medewerker: Tony Kat
Theatertechnisch Medewerker: Wannes Klop 

Publieksservice en horeca

Eddy Muller
Gijs van Leverink
Verhuur en arrangementen: Helen Tessema 

SSBA Salon

Maarten Bul
Chris Julien